Opisz budynek gimnazjum do którego uczęszczali felix net i nika

Pobierz

Gimnazjum nr 13 im.. W domu Niki doszło do szczególnej wizyty św. Mikołaja.Przejdź do kolejnego zadania!. Umiera pod koniec 4 tomu.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego Gdy zaczyna chorować, nagle zjeżdżają się "krewni" chcący aby nie pominęła ich w testamencie.. Zna się na wszelkiego rodzaju mechanizmach.. Witaj na stronie Felixa, Neta i Niki!. prof. Stefana Kuszmińskiego.Felix, Net i Nika - Rafał Kosik.. Odnalezienie skrzyni ze skarbami zrabowanymi przez Niemców.. Wizyta Świętego Mikołaja.. pytanie 1 z 20.. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziTo była lektura .. Oprócz tego jest jeszcze coś co mega mi się nie podoba ..

Jak nazywał się dyrektor gimnazjum, do którego uczęszczali Felix, Net i Nika?

Nika przepada w górach.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Felix, Net i Nika.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania dyrektor magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor Gimnazjum im.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. W pierwszym tomie Felix, Net i Nika znaleźli skarb, a w nim zaginiony przed 60 laty pierścionek z oczkiem należący do jej rodziny, który Felix daje jej jako prezent pod choinkę.. W górach Nadchodzi zima.. Felix i Net szukają jej i trafiają na dziwny obiekt, który wygląda jak UFO.Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły,Nika jest sierotą, uznaje Felixa, Neta oraz ich rodziny za bardzo bliskich sobie ludzi.. Sprawdź swoją wiedzę o bohaterach z lektury Felix, Net i Nika!.

... Czyjego imienia było gimnazjum do którego uczęszczali przyjaciele?

17) Na jakie zajęcia dodatkowe uczęszczali Felix, Net i Nika?Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. No i oczywiście Manfreda - bohaterów jednej z najlepszych (jeśli nie najlepszej), polskich.Rafał Kosik - Autor powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", Felix, Net, Nika - Głowni bohaterowie powieści, Nika - Bohaterka powieści o nazwisku Mickiewicz, Gang Niewidzialnych Ludzi - Składa się z robotów człekokształtnych, Manfred - Robot stworzony przez Neta, który miał mu pomóc podczas trudnego testu z geografii, Ojczysty Slang - Nazwa słownika, który .List do prezydenta Warszawy.. Jest bardzo dobry w przedmiotach ścisłych, a jego szkolne problemy wynikają.. z lenistwa i roztargnienia.. e) Nad robotem pielęgniarzem.. Przedstaw koleżanki i kolegów z klasy Ia w formie krótkich informacji, które mogliby zamieścić w mediach społecznościowych na swoich profilach.Gimnazjum nr 13 im.. Net wie o komputerach więcej od wielu zawodowych informatyków.. Wiedza.. Agnieszka Piotrowska.. Gimnazjum, do którego uczęszczają bohaterowie książki nosi imię..

gimnazjum im.

Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Doskonale gotuje.. Jak Felix, Net i Nika nazwali szkielet, który znaleźli na szkolnym struchu?. profesora Stefana Kuszmińskiego.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Zamek na Kociej Skale - skarb księcia Świętopełka.. To jeszcze dzici a Net jest jakimś znakomitym informatykiem jakich ze świecą.Felix, Net i Nika DRAFT.. Wzorem MacGyvera potrafi z zapałek i ketchupu zrobić helikopter.. Porównaj go ze szkołami znanymi ci z innych lektur lub filmów.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Nie była zła ale nie nadawała się na lekturę .. Kim z zawodu jest mama Neta?. Ferie w Zakopanem.. Akcja poszukiwawcza..

Napisz naczym polega przyjazn lektura felix net i nikaTemat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie do której uczęszczają Felix, Net i Nika wraz z innymi uczniami, którzy jednak nigdy nie uratowali świata więc nie będziemy się tu nimi szczególnie przejmować.. Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.. gimnazjum im.. Nika, dziewczynka biedna i nad wyraz samodzielna .Felix, Net i Nika to cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży.. U Felixa babcia Lusia ze wzruszeniem oglądała odnaleziony przez wnuczka pierścionek z rubinem.. To obyczajówka , orzygodówka .. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. Jak nazywała się bibliotekarka w szkole Felixa .Skarb trafia do muzeum, Felix zachowuje pierścionek babci.. Bolesław Łysy.. Architektem budynku był Jan Knipszyc.. Architektem budynku był Jan Knipszyc który wspominany jest w 4 części.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie , do którego uczęszczają bohaterowie.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - opracowanie Czas i miejsce akcji Akcja książki rozpoczyna się 1 września, kiedy główni bohaterowie rozpoczynają naukę w nowej szkole - gimnazjum im.. Wychowawczynią jest Jolanta Chaber.. f) Nad statkiem kosmicznym z napędem bez paliwowym.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Juliusz Stokrotka.. 20 .Felix, syn wynalazcy, ma talent do konstruowania robotów.. Zenobiusz Sztywny.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie - szkoła, w której uczą się Felix, Net i Nika oraz inni Uczniowie.. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. Mianowicie tytułowi bohaterowie czyli Felix , Net i Nika mają umiejętności niedopasowane do wieku .. Opowiada o przygodach trójki tytułowych, młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz, którzy uczęszczają do warszawskiego gimnazjum im.. Akcja większości powieści o FNiN toczy się właśnie tutaj.Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Dziwne zdarzenia w lesie.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Po śmierci Knipszyca przeją jego plany inny architekt.Klasa A to klasa w Gimnazjum im.. Szalony zjazd Niki.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.. Net jest doskonałym informatykiem.. Wigilijna wieczerza w domach Felixa i Neta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt