Królowa dram tekst karaoke

Pobierz

Archiwum tekstów - Maj 2022 - Kwiecień 2022 - Marzec 2022 - Luty 2022 - Styczeń 2022 - Grudzień 2021 .. sanah Królowa dram 2021-09-29. sanah Lyrics "Królowa Dram" Ja modliłam się długo Tylko O jedno .. Królowa dram Tak na drugie mam Królowa dram Ja modliłam się długo Tylko O jedno By przy sobie kogoś mieć Submit Corrections.. Kliknij w ten link: - Królowa dram Instrumental Karaoke Podkład Piano CoverPotrzebuj.sanah - królowa dram (karaoke + tekst) tekst: ja modliłam się długo tylko o jedno by przy sobie kogoś mieć czemu dzisiaj tu tak pusto smutno ponuro czy nie tak coś ze mną jest mówią o mnie raczej.. Zaśpiewaj całą piosenkę w aplikacji!. Królowa dram sanah.. Muzycznie utwór jest czytaj więcejA póki co,dziwi mnie to,że lubię me łzy, Bo taki mam styl.. S.Sanah - Królowa Dram | Karaoke Królowa Dram Sanah Nagrywaj lub Odtwarzaj Tytułowy singiel z debiutanckiej płyty Sanah "Królowa Dram".. Miły tak dla mnie twój cygara dym W ciemnym szkle coś na dnie .. Królowa dram sanah.. Muzycznie utwór jest czytaj więcejSanah - Królowa dram - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. [Zwrotka 2] I znów ten typ On szepcze "pronto,.. [Zwrotka 1] Koronki mej sukieneczki Dotykać chcesz Chciałbyś je mieć Od takich panów ja stronię Tacy już nie Nie bawią mnie [Wprowadzenie do refrenu] Ulicą miotam się Wylewam łezki me (tak jak.Sep 29, 2021Stoję tu, ludzi tłum, a ja niepowabna Nie bój, nie, tylko się, bądź poważna To minie Daj tylko chwilę Wtulę się w ciebie, chociaż dłoń mam pustą Daję słowo, rozkręcę się z wiosną Nic, nic o mnie.Sanah - Invisible Dress - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk..

Poprawka tekstu.

Królowa dram sanah.. Sanah - Królowa Dram, wersja z linią melodyczną **piano: SzymeG Music kupić ten podkład w wersji wav za 9.99zł?. - całość znajdziesz .About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Że lubię me łzy Bo taki mam styl Przecież i tak czaru mi brak A na drugie mam Królowa dram A póki co dziwi mnie to Że mimo tych łez Dobrze mi jest Przecież i tak czaru mi brak A na drugie mam Królowa dram Królowa dram Inne patrzą się tak pięknie Namiętnie, ponętnie Ja w podłogę wbijam wzrok Chodzą jak w zwolnionym tępie Tak pewnie, zwiewnieSanah - Królowa Dram | Karaoke Królowa Dram Sanah Nagrywaj lub Odtwarzaj Tytułowy singiel z debiutanckiej płyty Sanah "Królowa Dram".. #CapCut #sanah #kochamsanah #sanaszka #fyr #one #foryou #for #dc #dlaciebie #koronki #cząstka #karoke #podklady #tekst.. Dodany do ulubionych.. Podobnie jak w wielkim hicie "Szampan", artystka jest współautorką zarówno muzyki (wraz z Thomasem Martinem Leithead-Dochertym), jak i tekstu (wspólnie z Magdaleną Wójcik).. Uzupełniona metryczka.. Sanah - Invisible Dress - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Majkel RomeoMay 11, 2021Zamykam oczy, byłeś uroczy Będę udawać, że już nie boli Szampan wylewa się Toast mogę wznieść A ten gość mówi coś O co mu chodzi?.

zgłoś błąd / edytuj tekst; dodaj video; do ulubionych .

O co mu chodzi?. Królowa dram Inne patrzą się tak pięknie,namiętnie Ponętnie,ja w podłogę wbijam wzrok.Dodany tekst.. Dodany TAG.. Zobacz słowa utworu Królowa dram wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Sanah - Królowa Dram | Karaoke Królowa Dram Sanah Nagrywaj lub Odtwarzaj Tytułowy singiel z debiutanckiej płyty Sanah "Królowa Dram".. A póki co,dziwi mnie to,że mimo tych łez Dobrze mi jest.. tak było na koncert sanah.. Podobnie jak w wielkim hicie "Szampan", artystka jest współautorką zarówno muzyki (wraz z Thomasem Martinem Leithead-Dochertym), jak i tekstu (wspólnie z Magdaleną Wójcik).. Podobnie jak w wielkim hicie "Szampan", artystka jest współautorką zarówno muzyki (wraz z Thomasem Martinem Leithead-Dochertym), jak i tekstu (wspólnie z Magdaleną Wójcik).. 01:00 243. ten .Tekst dodał: / Ulubiony tekst: 0 użytkowników; sanah Ten stan - tekst piosenki.. dźwięk oryginalny.. Zobacz słowa utworu Invisible Dress wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. Regulamin; Kontakt; Reklama; Dzwonki; Propozycje; empik.com; empikfoto.pl;Sanah - Melodia (karaoke) + tekst @sanah.music.official..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt