Napisz nazwę dyscypliny sportowej pasującej do przedstawionego obrazka

Pobierz

Dopasuj do siebie wyrazy z obu kolumn.. 3 Gdzie się uprawia te dyscypliny?. Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 obejmowały 28 dyscyplin sportu, nowych 5 dyscyplin zostaną dodane do programu Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020; Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 obejmowały siedem dyscyplin sportowych.. W większości języków obcych zwana jest gimnastyką rytmiczną (ang. rhythmic gymnastics, niem.rhythmische sportgymnastik, wł.ginnastica ritmica itp.), podczas gdy pod pojęciem .Może to być pojedyncze słowo, całe zdanie, cytat lub fragment piosenki czy filmu.. piłka wodna (sport zespołowy) wioślarstwo.. pływanie (na czas) skoki do wody.. Saneczkarstwo, paralotniarstwo, rzut oszczepem.. Dopasuj do siebie wyrazy z obu kolumn.. 3 Gdzie się uprawia te dyscypliny?. Rodzic losuje pierwszą karteczkę, odczytuje po cichu nazwę i pokazuje dyscyplinę sportową za pomocą ruchu i gestu- dziecko próbuje podać nazwę prezentowanej dyscypliny sportowej.Dziesięciobój - (decathlon) konkurencja lekkoatletyczna na otwartym stadionie, rozgrywana tylko przez mężczyzn, w skład której wchodzi 10 konkurencji.. Zadaniem dzieci jest oznaczyć te wyrazy, których obrazki zobaczyli.. Liczba i rodzaje konkurencji mogą się nieznacznie zmieniać od jednej .la raquette - rakieta do tennisa; le tennis - tenis; le football am é ricain - futbol amerykański; la gymnastique - gimnastyka; le cricet - krykiet; le karat é - karate; la canne à pêche - wędka; la pêche - wędkarstwo; l'appât - przynęta; le rugby - rugby; la danse - taniec; le baseball - bejsbol; le plongeon - nurek; la piscine - basenNazwy sportów w języku angielskim - słownictwo w obrazkach posegregowane w kolejności liter alfabetu.Gimnastyka artystyczna (ang.rhythmic gymnastics) - poddyscyplina gimnastyki, polega na wykonywaniu układów taneczno-gimnastyczno-akrobatycznych, z piłką, wstążką, obręczą, skakanką lub parą maczug..

Napisz nazwę dyscypliny sportowej, pasującej do przedstawionego obrazka.

1.Napisz nazwę dyscypliny sportowej, pasującej do przedstawionego obrazka.. (koszykówka)Poproś uczniów, aby przygotowali cztery lub pięć własnych kart wyrazowych z podanej przez Ciebie grupy tematycznej.. 3 Gdzie się uprawia te dyscypliny?. SCHWIMMEN- pływanie.. Sklep - 3.. Dopasuj do siebie wyrazy z obu kolumn.. Urodził się i wychował w Port-Saidzie pod opieką ojca - Polaka, który pracował przy budowie Kanału Sueskiego.. Księgarnia - 2.. 3 Gdzie się uprawia te dyscypliny?. Uczeń, który oznaczy wszystkie obrazki, woła: Bingo!. SKSTEBOARD- jazda na deskorolce.Chyba wszyscy wiedzą, co oznacza football czy baseball.. Dlaczego?. Struktury gramatyczneJaka to dyscyplina sportowa?. 3 Gdzie się uprawia te dyscypliny?. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Sporty olimpijskie - dyscypliny sportowe uprawiane podczas Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Charakterystyka Stasia Tarkowskiego.. Napisz nazwę dyscypliny sportowej, pasującej do przedstawionego obrazka.. pływanie.. SKISPRING- skoki narciarskie.. W fiszkach tych ujęto bowiem najbardziej podstawowe sporty, takie jak bieganie, pływanie, piłka nożna lub aerobik.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Matka chłopca - Francuzka zmarła przy jego urodzeniu.Karteczki z nazwami lub piktogramy należy rozłożyć tak aby napisy były niewidoczne..

1.Napisz nazwę dyscypliny sportowej, pasującej do przedstawionego obrazka.

Rękami i nogami w wodzie poruszają (pływanie) - W jakiej dyscyplinie sportu piłkę nogą kopiemy, I na meczach z radością drużynie kibicujemy?. Dopasuj do siebie wyrazy z obu kolumn.. Napisz nazwę dyscypliny sportowej, pasującej do przedstawionego obrazka.. Kolejne osoby wybierają spośród swoich kart po jednej pasującej do słów Bajarza, a następnie wszystkie obrazki są tasowane.. AUTORENNEN- wyścigi samochodowe.. Dopasuj do siebie wyrazy z obu kolumn.. W hali mężczyźni rozgrywają siedmiobój.. Dziesięciobój rozgrywany jest w ciągu 2 dni: I dzień: bieg na 100 m, skok w dal, pchnięcie kulą, skok wzwyż, bieg na 400 m; II dzień: bieg na 110 m przez płotki, rzut dyskiem, skok o .Przejdź do głównej zawartości germanista blog dla nauczycieli języka niemieckiego i wielbicieli germanistycznych Wyszukaj.. Skąd się bierze?. 3 Gdzie się uprawia te dyscypliny?. Dopasuj do siebie wyrazy z obu kolumn.. Rozwiąż zagadki: - Zawodnicy na głowy czepki zakładają.. Dokończ zdania i wybierz poprawny rodzajnik.. Dyscypliny sportowe na multidyscyplinarnych zawodach sportowych ‎ (16 kategorii) Dyscypliny sportowe według państw ‎ (73 kategorie) Działacze sportowi według dyscypliny ‎ (27 kategorii)Nazwy najpopularniejszych dyscyplin sportu po niemiecku przyswoisz naprawdę szybko!. RADSPORT- kolarstwo.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

3.Napisz nazwę dyscypliny sportowej, pasującej do przedstawionego obrazka.

Sprawdź z nami - nazwy dyscyplin sportowych po angielsku.kajakarstwo klasyczne.. Szukaj na tym blogu Welttour - str. 98 lutego 18, 2016 1.. Zadaniem graczy jest odgadnięcie, który obrazek był tym pierwszym.Kartkówka dział 4 kl 8.. Dopasuj do siebie wyrazy z obu kolumn.. .sport - dyscypliny sportowe środki transportu świat - kraje, kontynenty kultura - zwyczaje i różnice kulturowe na świecie dni tygodnia, miesiące, pory roku pogoda liczby 1-100 liczebniki porządkowe (na bieżąco w trakcie numeracji lekcji) świat baśni i fantazji 2.. 1.Napisz nazwę dyscypliny sportowej, pasującej do przedstawionego obrazka.. Poniżej wyświetlono 102 spośród wszystkich 102 podkategorii tej kategorii.. (piłka nożna) - Zawodnicy o boisko piłkę odbijają, Do wiszących koszy, celnie ją wrzucają.. Staś Tarkowski to główny bohater powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy".. Fiszki z niemieckimi słówkami oznaczającymi najpopularniejsze dyscypliny sportowe są naprawdę przyjazne i może z nich korzystać nawet osoba całkowicie samodzielnie ucząca się języka niemieckiego na poziomie podstawowym.. 3 Gdzie się uprawia te dyscypliny?. kajakarstwo górskie.. pływanie synchroniczne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt